Hotel Clarion Špindlerův Mlýn

.Spojili jsme skvělý servis čtyřhvězdičkového hotelu, vysokou úroveň gastronomie, nadstandardní wellness služby pro ty nejnáročnější hosty, konferenční služby, a k tomu jsme přidali jedinenčné prostředí Špindlerova Mlýna, nejvyhlášenějšího horského střediska v Čechách. Výsledkem této jedinečné kombinace je náš první horský Clarion v Evropě.


Clarion Hotel se nachází ve Špindlerově Mlýně v prostředí Krkonošského národního parku u Labské přehrady, která je nejvýše položenou přehradou na Labi, v nadmořské výšce 740 metrů. Přímo u hotelu se nachází sjezdovka s lanovkou Labská. Hotel je ideálním výchozím místem jak pro letní pěší turistiku, tak i pro zimní běžecké túry po hřebenech Krkonoš.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-clarion-spindleruv-mlyn@toprague.cz
Adresa: Labská 111 Špindlerův Mlýn


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Clarion Špindlerův Mlýn věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Clarion Špindlerův Mlýn se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 10:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu

- Odebrat typ pokoje ...
+ Přidat další typ pokoje ...
1 x Dvoulůžkový pokoj1867 Kč
1 x Dvoulůžkový pokoj0 Kč

Celkem za pobyt:

1867 Kč

Ceny jsou uvedeny za pokoj s balkónem, včetně snídaně (v zimní sezóně včetně polopenze od 1. 12. 2020 - 4. 4. 2021), vstup do bazénu, vířivky a fitness v určené hodiny, Wi-Fi připojení zdarma v celém hotelu a DPH. Ceny nezahrnují místní poplatky.

Dětská sleva: 1 dítě do 12 let na přistýlce v pokoji se 2 dospělými zdarma při ubytování se snídaní.

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist